شنبه تا چهارشنبه

02188237305

09121885760 - 09121883530

درباره تیوان

طراحی، مشاوره و اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان

شرکت مهندسی تیوان تاسیسات با پشتوانه سه دهه فعالیت و به واسطه بهره‌ گیری از مهندسین متخصص و مجرب، در بالاترین سطح کیفی تاسیسات مکانیکی ساختمان را اجرا می‌ کند. مجموعه ما با تکیه بر سوابق اجرایی گسترده و توان فردی مهندسین این حوزه به بهترین شکل ممکن تمام نیازهای شما در زمینه اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان را پاسخ می‌ دهد.
با توجه به اینکه امروزه در عصر تکنولوژی زندگی می‌ کنیم و بازارهای پیشرفته و مدرن جایگزین بازارهای سنتی شده‌ اند، در زمینه ساختمان سازی و تجهیز کردن آن تحولات شگرفی نیز به وجود آمده است.
تیم تخصصی و مهندسین فعال در مجموعه مهندسی تیوان تاسیسات هر آنچه شما برای راه‌ اندازی سیستم لوله کشی آب و فاضلاب، اجرای سیستم آتش نشانی و گرمایشی و همچنین طراحی استخر نیاز داشته باشید را انجام می‌ دهد. اطمینان داشته باشید ما بر اساس اصول پیشرفته و با توجه به دانش و تجربه متخصصین خود اصول طراحی را در دستور کار خود قرار می‌ دهیم.

به تیوان تاسیسات اعتماد کنید

برای تکمیل کردن یک پروژه ساختمانی باید تاسیسات مورد نظر با بالاترین کیفیت و با تضمین ایمنی اجرا شوند. نوع فعالیت مجموعه تیوان تاسیسات به شکلی است که تمام نیازهای شما را در زمینه اجرای تجهیزات لوله کشی آب و فاضلاب، سیستم‌ های بهداشتی و گرمایشی و همچنین سیستم‌ های ایمنی مانند آتش نشانی را برطرف می‌ کند. علاوه بر این تاسیسات الکتریکی ساختمان به عنوان یکی از مهم‌ ترین بخش‌ ها نیز توسط مهندسین مجموعه ما اجرا می‌ شوند.
موسسه مهندسی تیوان تاسیسات با درک تغییر روند معماری و ساخت و ساز، خود را مجهز به جدیدترین تجهیزات کرده است. با کمک گرفتن از متدهای مدرن و مصالح نوین به خوبی می‌ توانیم تمام تاسیسات ساختمانی را به صورت حرفه‌ ای اجرا کنیم.

کیفیت و تخصص تیوان

تخصص، کیفیت، مشتری مداری

شرکت مهندسی تاسیساتی تیوان از سال ۱۳۸۰ تاسیس شده و از سال ۱۳۷۰ توسط مهندس نصیری در رابطه با بحث مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای تاسیسات ساختمانی، تجاری و صنعتی فعالیت خود را شروع کرده است.

شرکت تیوان تاسیسات شعار خود را تخصص، کیفیت و مشتری مداری انتخاب کرده است. به راحتی می‌ توانید پس از اجرای پروژه‌ های مختلف تبلور شعار مجموعه را شاهد باشید. نوع کاربری ساختمان برای ما تفاوتی ندارد. با توجه به اینکه ما در بخش‌ های مختلف به صورت تخصصی فعالیت خود را انجام می‌ دهیم، به راحتی می‌ توانیم در تکمیل ساختمان‌ های مسکونی، اداری، تجاری، ورزشی و همچنین فضاهای مذهبی خدمات خود را ارائه دهیم.
فعالیت مجموعه تیوان تاسیسات در ساختمان‌ های صنعتی به صورت تخصصی انجام می‌ گیرد. ما تخصص کافی در اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان‌ های بزرگ را داریم و اطمینان می‌ دهیم که در یک فضای کاملا حرفه‌ ای پاسخگوی نیازهای شما هستیم.

چرا تیوان تاسیسات

چرا تیوان تاسیسات را انتخاب کنیم؟

با اطمینان کامل می‌ توانیم بیان کنیم که مجموعه مهندسی تیوان تاسیسات تمام خدمات خود را تضمین می‌ کند. ما با ارائه مشاوره‌ های رایگان به شما کمک می‌ کنیم تا جهت تکمیل ساختمان‌ های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، ورزشی، مذهبی و مجموعه‌ های فرهنگی بهترین روش را جهت تکمیل تاسیسات مکانیکی و الکتریکی انتخاب نمایید. علاوه بر این نظارت بر روند اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان توسط مهندسین و متخصصین حوزه انجام می‌ گیرد. از صفر تا صد اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان را با اطمینان بالا به مجموعه تیوان تاسیسات بسپارید.

428

پروژه های تمام شده

1250

اعضای تیم متخصص

1154

جوایز دریافت شده